Hipoteka ING – 25 kwietnia rusza nowa ofertą specjalna kredytów hipotecznych „Stawiam na swoje”. Jeśli jesteś zatem na etapie poszukiwania atrakcyjnej formy finansowania dla Twojej przyszłej nieruchomości, sprawdź, być może oferta tego banku będzie dla Ciebie atrakcyjna.

Kredyty hipoteczne w ING – „Stawiam na swoje”

W obecnych realiach rynkowych częściej słyszymy o podwyżkach oraz zmianach raczej w drugą stronę – ale w przypadku nowej oferty banku ING „Stawiam na swoje” będzie zupełnie inaczej. Co warto wiedzieć o nowych hipotekach ING?

stawiam na swoje w ING

 

Warunki oferty „Stawiam na Swoje” od ING

  • Obowiązuje od 25 kwietnia do 14 maja
  • Kwota 100.000 do 1 500 000 PLN
  • Rachunek osobisty z wpływami 2 000 PLN
  • Ubezpieczenie na życie
  • System bankowości Internetowej
  • Zgoda na weryfikację behawioralną

Warunki dla stałej stopy procentowej prezentujemy na naszej stronie:

https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny/oferty-i-oprocentowanie-stale

 

Nie wiesz czy ta oferta będzie dobra dla Ciebie? Nie poruszasz się sprawnie w świecie finansów, a perspektywa zaciągnięcia kredytu hipotecznego wydaje się czymś bardzo skomplikowanym? Spokojnie – nie musisz przechodzić przez to sam! Jako ekspert kredytowy (doradca kredytowy) działający na rynku Warszawskim chętnie pomogę Ci przejść przez cały proces, wspomagając Cię moim wieloletnim doświadczeniem, porównując oferty praktycznie wszystkich banków, sprawdzając Twoją zdolność kredytową i pomagając przebrnąć przez wszystkie formalności (a to wszystko całkowicie bezpłatnie!). Zapraszam do kontaktu – umówmy się na spotkanie w moim biurze w Warszawie.

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!