KREDYTY DLA FIRM

FINANSOWANIE DLA TWOJEGO BIZNESU

Kredyty dla firm: umów się na spotkanie z ekspertem (doradcą) w Warszawie

Spotkanie z ekspertem

KREDYTY FIRMOWE – ŚRODKI NA FINANSOWANIE TWOJEGO BIZNESU

Jeśli Twoja firma potrzebuje dodatkowego finansowania – dobrze trafiłeś. Jako ekspert kredytowy (zwany potocznie doradcą kredytowym) specjalizuję się również w pozyskiwaniu finansowania bankowego i poza bankowego dla przedsiębiorstw. Pomagam przejść przez procedury bankowe, ocenić zdolność kredytową i ryzyko oraz podpowiadam najkorzystniejsze rozwiązania zarówno w sytuacjach typowych – jak i w trudnych przypadkach, gdzie trzeba ułożyć odpowiednią strategię. Kredyty dla firm, to po kredytach hipotecznych drugi najpopularniejszy produkt finansowy wśród moich klientów, dlatego moje duże doświadczenie połączone z doskonałą znajomością dostępnych na rynku rozwiązań to gwarancja sukcesu i minimum procedur.

Maksymalny okres kredytowania: 10-12 lat, kredyt w PLN, dostępny w formie limitu odnawialnego bądź pożyczki ratalnej, w formie zabezpieczonej bądź bez zabezpieczania. Maksymalna kwota kredytu niezabezpieczonego to 500 tyś pln, zabezpieczonego nieograniczona – zależna od sytuacji klienta.

Uproszczona dokumentacja finansowa.

Umów spotkanie z ekspertem finansowym w Warszawie!

Dostępne już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Elastyczne podejście do kwoty kredytu – zależna od celu kredytowania, przedmiotu zabezpieczenia i źródła spłaty.

Umów spotkanie z ekspertem finansowym w Warszawie!

Kredyt inwestycyjny dla firm do 80% wartości nieruchomości, okres kredytowania nawet 20 lat, dostępne waluty PLN, EURO, USD.

 

Brak minimalnej i maksymalnej kwoty udzielonego kredytu inwestycyjnego.

Finansowanie dopasowane do potrzeb klienta, na realizację dowolnego przedsięwzięcia inwestycyjnego, zdolność kredytowa oparta o bieżące wyniki finansowe kredytobiorcy/przyszłe dochody z najmu/ biznes plan realizowanego przedsięwzięcia.

Możliwość finansowania Vat-u kredytem balonowym.

Umów spotkanie z ekspertem finansowym w Warszawie!

Kredyt na zakup nieruchomości do 80% wartości lokalu / nieruchomości, okres kredytowania nawet 20 lat, dostępne waluty PLN, EURO, USD.

 

Finansowanie zakupu lokali zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego.

Możliwość powiększenia kredytu o środki niezbędne na remont bądź wykończenie nieruchomości.

Zdolność kredytowa oparta o bieżące wyniki finansowe kredytobiorcy/przyszłe dochody z najmu/ biznes plan realizowanego przedsięwzięcia.

Finansowanie nietypowych nieruchomości (np. apartamenty typu  Condohotel) i możliwość sfinansowania Vat-u od zakupionej nieruchomości kredytem balonowym.

Umów spotkanie z ekspertem finansowym w Warszawie!

leasing operacyjny, finansowy, najem długoterminowy,

 

finansowanie różnego rodzaju środków trwałych-samochody( osobowe, dostawcze do 3,5t), transport ciężki, łodzie i jachty, maszyny i urządzenia, wyposażenie i sprzęt specjalistyczny i wiele innych,

Możliwość finansowania dla firm zarówno nowych jak i używanych środków trwałych, wpłata własna już od 0%.

Leasing dostępny również dla nowopowstałych działalności gospodarczych.

Okres finansowania zależny od wieku i rodzaju środka trwałegonawet 15 lat.

Możliwość leasingu środka trwałego nabywanego od osoby fizycznej.

Umów spotkanie z ekspertem finansowym w Warszawie!

Brak minimalnej i maksymalnej kwoty faktoringu.

 

Faktoring pełny i niepełny (z regresem), dostępny również w formie linii.

Finansowanie bankowe i poza bankowe.

Indywidualne podejście do sytuacji klienta i jego potrzeb.

Umów spotkanie z ekspertem finansowym w Warszawie!

Brak minimalnej i maksymalnej kwoty udzielonego kredytu dla developera, elastyczne podejście do okresu kredytowania.

 

Brak konieczności realizacji inwestycji za pośrednictwem generalnego wykonawcy, elastyczne podejście do poziomu przedsprzedaży realizowanej inwestycji.

Dostępny również dla deweloperów bez doświadczenia, realizujących swoja pierwszą inwestycję deweloperską.

Kredyt dostępny również dla inwestycji realizowanych również w słabszych lokalizacjach , tj. poza obszarem dużych miast.

Możliwość zastąpienia wkładu własnego zabezpieczeniem na  dodatkowej nieruchomości również tej nie będącą własnością podmiotu ubiegającego się o kredyt.

Finansowanie inwestycji o różnym charakterze tj. mieszkania, segmenty, domy wolnostojące itp. Elastyczne warunki wcześniejszej spłaty kredytu developerskiego.

Umów spotkanie z ekspertem finansowym w Warszawie!

Uproszczone procedury finansowania.

 

Finansowanie dostępne dla: Lekarz, Dentysta, Weterynarz, Biegły rewident, Księgowy, Doradca podatkowy, radca prawny, Adwokat, Notariusz, Komornik, Architekt.

Finansowanie bez zabezpieczenia do 500 tyś pln, okres finansowania do 12 lat.

Umów spotkanie z ekspertem finansowym w Warszawie!

Pomagam w uzyskaniu kredytu technologicznego z dotacjami dla firm.

 

Umów spotkanie z ekspertem finansowym w Warszawie!

MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KREDYTÓW DLA FIRM?

FAQ:

Większość banków wymaga aby działalność była prowadzona min. 12 miesięcy natomiast w wielu przypadkach kredyt można zaciągnąć już od pierwszego dnia prowadzonej działalności gospodarczej np. kredyt na rozwój dla start-upu, lub kredyt na nowo powstałą spółkę celową ze wskazaniem przyszłego  źródła spłaty kredytu (biznes plan).

W przypadku kredytu niezabezpieczonego będzie to 144 miesiące(12 lat) w przypadku kredytu zabezpieczonego może to być nawet 20 lat.

W wielu przypadkach tak.

 

Część banków stosuje uproszczone procedury i umożliwia zaciągnięcia kredytu bazując tylko na przychodach firmy tzn. estymuje wysokość dochodu jako procent  uzyskiwanych przychodów.

Wiele banków pozwala również podwyższyć dochód wykazany w dokumentach finansowych o wysokość poniesionych kosztów amortyzacji czy remanent.

Część banków „wyjmie” również z kosztów jednorazowe zdarzenia  mające wpływ na wynik finansowy np. remont siedziby.

Standardowo banki wymagają 20-30 % wkładu własnego jednak stosując dodatkowe ubezpieczenia w części przypadków można zaciągnąć kredyt nawet bez wkładu własnego

Tak, zarówno koszt odsetkowy kredytu jak i pozostałe koszty związane z zaciągnięciem kredytu(np. prowizje , opłaty), można wliczyć w koszt prowadzonej działalności gospodarczej.

Tak , część banków daje możliwość zaciągnięcia kredytu na prognozie bądź na biznes planie w ramach którego wskażemy przyszłe źródło spłaty kredytu

Tak, jest to kredyt z ratą balonową, czyli kredyt od którego bank liczy odsetki do momentu uzyskania zwrotu z Urzędu Skarbowego , a po uzyskaniu zwrotu spłacany jest jednorazowo (balonem)

Tak, część banków daje taką możliwość natomiast należy wskazać wówczas jak ta nieruchomość będzie użytkowana w ramach prowadzonej działalności

Tak, taka transakcja nazywana jest refinansowaniem poniesionych kosztów, wykorzystuje się ją kiedy transakcję z różnych względów trzeba przeprowadzić bardzo szybko. Cena kredytu na refinansowanie poniesionych kosztów nie różni się od ceny standardowego kredytu.

Nie, nie wszystkie banki będą brały te zobowiązania pod uwagę przy liczeniu zdolności.

Umów się na spotkanie z ekspertem od kredytów firmowych w Warszawie

Spotkanie z ekspertem