NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

FAQ:

Zależy to zwłaszcza od tego o jaki rodzaj kredytu się ubiegamy. Kredyt gotówkowy można uzyskać w czasie nawet od kilkunastu minut do kilku dni, kredyt hipoteczny w czasie od 3 do 6 tygodni a kredyt firmowy w zależności od celu od kilku dni nawet do kilku miesięcy.

 

Czas w jakim jesteśmy w stanie uzyskać finansowanie zależy oczywiście również od parametrów kredytu takich jak: cel kredytu, źródło uzyskiwanych dochodów, zabezpieczenia kredytu czy specyficzna sytuacja/wymagania klienta i wiele innych

Tak, nie pobieramy żadnych opłat od klientów, jesteśmy wynagradzani bezpośrednio przez banki. Nie oznacza to , że oferta banku jest „powiększona” o nasze wynagrodzenie-banki „dzielą się” z doradcami i ekspertami kredytowymi sowim wynagrodzeniem a nasza oferta jest taka sama jak w banku.

Współpracujemy z praktycznie wszystkimi liczącymi się na polskim rynku bankami komercyjnymi, oraz licznymi instytucjami finansowymi(np. firmy leasingowe, instytucje pożyczkowe itp.).

Tak, na spotkaniu możemy porównać wiele ofert zmieniając różne parametry takie jak kwota kredytu, okres kredytowania, rodzaj rat( równe/malejące) i wiele innych. Dla danego celu kredytu jesteśmy w stanie porównać również różne rodzaje finansowania (np. kredyty gotówkowy vs kredyt hipoteczny vs kredyt firmowy) i wskazać najkorzystniejsze dla klienta.

Tak, pomoc eksperta kredytowego nie sprowadza się tylko do wyboru ofert/oferty. Przygotowujemy szczegółową listę dokumentów uwzględniającą wymagania poszczególnych banków, organizujemy dokumenty dotyczące nieruchomości od zbywcy ( np. dewelopera) jak też zajmujemy się ich odbiorem. Pomożemy Państwu wypełnić wnioski kredytowe i dostarczymy je do banków. W trakcie procesu ubiegania się o kredyt hipoteczny koordynujemy komunikację między Państwem  a bankami aż do momentu wypłaty kredytu.

Nie, wielu klientów umawia się na spotkanie jeszcze przed znalezieniem wymarzonej nieruchomości tak aby sprawdzić swoją zdolność kredytową i rozwiać nurtujące ich wątpliwości a tym samym odpowiednio przygotować się do kredytu. Po wyborze nieruchomości spotykamy się ponownie aby zaktualizować oferty i wówczas można rozpocząć proces ubiegania się o kredyt.

Tak, współpracujemy z klientami z całej polski, mamy szereg wypracowanych rozwiązań, które umożliwiają nam taka formę współpracy.

Zdecydowanie tak, po uzyskaniu wstępnych decyzji kredytowych negocjujemy warunki cenowe.

Tak, współpracujemy z agentami nieruchomości, którzy pomogą w wyborze.

Tak, dysponujemy szeroką baza kontaktów do notariuszy, rzeczoznawców majątkowych , osób wykonujących biznes plany i innych specjalistów niezbędnych w procesie ubiegania się o kredyt.

Nie. Jeżeli po uruchomieniu kredytu będą mieli Państwo pytania do kredytu bądź będą Państwo chcieli dokonać zmiany w zaciągniętym kredycie (skrócić /wydłużyć okres kredytowania, odłączyć  współkredytobiorcę, zmienić przedmiot zabezpieczenia, etc. ) to zapraszamy do kontaktu z doradcą. Jeżeli będą Państwo potrzebować dodatkowego, nowego finansowania (np. kredyt gotówkowy lub kredyt firmowy) również zapraszamy do kontaktu.

Tak, ponieważ banki dostępne  na rynku mają różną politykę kredytową i różne uwarunkowania proceduralne a co za tym idzie mogą bardzo różnie oceniać danego klienta tzn. mogą różnie liczyć zdolność kredytową, akceptować formy uzyskiwanego dochodu , przedmiot transakcji i itp. W praktyce bardzo często okazuje się, że klient który nie uzyskał kredytu w „swoim” banku bez problemów uzyskuje go w innej instytucji finansowej.

 

Jeżeli Państwa aktualna sytuacja będzie uniemożliwiała zaciągnięcie kredytu ekspert kredytowy wskaże konkretne rozwiązania, które pozwolą to zmienić  i zaciągnąć zobowiązanie w przyszłości (np. zmiana formy uzyskiwanego dochodu , dołączenie współkredytobiorcy  itp.)