MATEUSZ DYRDA

EKSPERT FINANSOWY SPECJALIZUJĄCY SIĘ W KREDYTACH HIPOTECZNYCH I FIRMOWYCH

Ekspert roku 2012 – kredyty

Ekspert roku 2013 – kredyty

Ekspert roku 2015 – kredyty

Ekspert roku 2017 – kredyty

Ekspert roku 2019 – kredyty

Trafiając do mnie mają Państwo pewność, że współpracują Państwo z ekspertem finansowym (potocznie zwanym doradcą kredytowym z bardzo dużym doświadczeniem, prezentującym wysoką jakość świadczonych usług, a nie z jednym z wielu anonimowych ekspertów finansowych dostępnych na rynku.

Sprawdź także mój profil i moje opinie w serwisie ktoryekspert.pl

Mateusz Dyrda

100% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!

Olga Kacperek-Filipiak
Olga Kacperek-Filipiak
2022-12-28
Pełen profesjonalizm, szybkość i zaangażowanie! polecam!
Aleksandra Pilipiuk
Aleksandra Pilipiuk
2022-11-08
Bardzo polecam. Pan Mateusz jest niezwykle profesjonalny. Zawsze dopasowuje się do indywidualnej sytuacji klienta i bardzo stara się pomóc. Bezproblemowy kontakt. Do tego bardzo przystępny człowiek.
Irek Róg
Irek Róg
2022-09-22
Pan Mateusz to profesjonalista pełną gębą. Pomocny, komunikatywny, zaangażowany. Szczerze polecam.
Piotr Malinowski
Piotr Malinowski
2022-09-12
W pełni polecam współpracę z p.Mateuszem. Procesowaliśmy z nim dwa kredyty na przestrzeni kilku lat i za każdym razem współpraca przebiegała wzorowo.
Joanna Gielarek
Joanna Gielarek
2022-09-06
Razem z mężem postanowiliśmy skorzystać z pomocy Pana Mateusza przy rekredytowaniu kredytu hipotecznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy - na każdym etapie mieliśmy wszystko fachowo wyjaśnione, na każde pytanie ( a mieliśmy ich mnóstwo) uzyskaliśmy szybką odpowiedź a sam proces uzyskania kredytu przebiegł szybko i sprawnie. W dodatku otrzymaliśmy najlepszą ofertę kredytową😀 zdecydowanie polecam współpracę!
Mateusz Podgórski
Mateusz Podgórski
2022-09-04
Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Mateuszem - profesjonalizm, wiedza, doświadczenie, pomoc na każdym etapie starania się o kredyt, świetny kontakt i dostępność. Cały proces przebiegł nieprawdopodobnie sprawnie, a kredyt udało się uzyskać przy bardzo trudnych warunkach wyjściowych (ograniczona dostępność ofert przez działalność na ryczałcie, wysokie stopy procentowe, zaostrzone rekomendacje KNF). W przyszłości na pewno wrócę i nawet nie będę zastanawiać się nad innymi opcjami.
Daria Slobodianiuk
Daria Slobodianiuk
2022-08-30
Pan Mateusz jest świetnym doradcą, zawsze udzielał niezbędnej informacji i pomagał we wszystkich kwestiach oraz pytaniach. Nie wyobrażam jakbym dała radę, jeżeliby nie miałam takiego doświadczonego fachowca. Bardzo dziękuje za współpracę i polecam!
więcej opinii

Wyróżniają mnie:

  • duże doświadczenie w branży – na rynku funkcjonuję od 2008 r, uruchomiłem ponad 900 kredytów hipotecznych na łączną sumę ponad 365 MLN PLN,

  • wysoka i powtarzalna jakość świadczonych usług poparta 5 tytułami eksperta roku, w największej firmie zrzeszającej ekspertów finansowych w Polsce,

  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,

  • umiejętność pomocy w nawet najbardziej złożonych sprawach(nietypowe źródła dochodów, nietypowe nieruchomości, specyficzna sytuacja klienta itp.itd),

  • wysoki poziom merytoryczny – biegłość w rozwiązaniach dostępnych na rynku,

  • ułożony i transparentny proces kredytowy,

  • responsywność, komunikatywność i ciągły kontakt z klientem.

Umów się na spotkanie

Kontakt