MATEUSZ DYRDA

EKSPERT FINANSOWY SPECJALIZUJĄCY SIĘ W KREDYTACH HIPOTECZNYCH I FIRMOWYCH

Ekspert roku 2012 – kredyty

Ekspert roku 2013 – kredyty

Ekspert roku 2015 – kredyty

Ekspert roku 2017 – kredyty

Ekspert roku 2019 – kredyty

Trafiając do mnie mają Państwo pewność, że współpracują Państwo z ekspertem finansowym (potocznie zwanym doradcą kredytowym z bardzo dużym doświadczeniem, prezentującym wysoką jakość świadczonych usług, a nie z jednym z wielu anonimowych ekspertów finansowych dostępnych na rynku.

Sprawdź także mój profil i moje opinie w serwisie ktoryekspert.pl

Mateusz Dyrda

100% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!

Magda Haponiuk
Magda Haponiuk
2022-02-21
Pan Mateusz Dyrda to rzetelny i kompetentny doradca. Cechuje go olbrzymi profesjonalizm, wysoka kultura osobista oraz indywidualne podejście do klienta. Przekazuje informacje w sposób przystępny, w zrozumiały sposób wyjaśnia etapy procesu kredytowego oraz udziela odpowiedzi na wątpliwości pojawiające się ze strony klienta. Jest w pełni zaangażowany we współpracę oraz dyspozycyjny. Polecam współpracę z p. Mateuszem.
Sebastian K.
Sebastian K.
2022-02-21
Usługa na najwyższym poziomie, a w dodatku oparta na rzetelnej wiedzy i doświadczeniu. Państwo sami zrozumiecie po pierwszej rozmowie z Panem Mateuszem, dlaczego niezmiennie od każdego dostaje 5 gwiazdek.
Arthur O'Keeffe
Arthur O'Keeffe
2022-02-20
Mr. Dyrda guided my wife and I through the process of obtaining a mortgage with great professionalism and patience. Our situation was not typical but Mr. Dyrda clearly was very knowledgeable and we felt well taken care of throughout. Mr. Dyrda speaks English well and I recommend him for any other international couples that are seeking mortgage advice. It is worthwhile to speak with him even before you start looking for a property to confirm what documents you may need to obtain so that you are ready when you find the place that you want. Even outside of the actual consultations, Mr. Dyrda was available to answer questions and really helped to ease our stress. I recommend!
Krzysztof T
Krzysztof T
2022-02-16
Współpracę z Panem Mateuszem cechuje profesjonalizm oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa z zakresu doradztwa kredytowego. Jest bardzo kompetentny, posiada szeroką wiedzę i potrafi wyjaśnić nawet najbardziej zawiłe procesy, czy mechanizmy związane z wydatkami. Działa sprawnie i rzetelnie. Przy tym wszystkim towarzyszy mu wysoka kultura osobista. Pan Mateusz służy pomocą i doradztwem na każdym etapie związanym z wzięciem kredytu. Serdecznie polecam tego doradcę i gwarantuję, iż kontakt z nim nie będzie tylko smutnym obowiązkiem.
Agnieszka Lewczuk
Agnieszka Lewczuk
2022-02-13
100% polecam - kopalnia wiedzy i ogromna pomoc na każdym etapie kredytu :) Najlepszy doradca kredytowy w Warszawie!
Monika Pydyńska
Monika Pydyńska
2022-02-02
Serdecznie polecam współpracę z Panem Mateuszem - posiada dużą wiedzę i doświadczenie, a oferowana pomoc i zaangażowanie przełożyły się na bezproblemowy proces kredytowy. Wszystko rzetelnie tłumaczy oraz udziela odpowiedzi na każde pytania - nawet te skomplikowane. Współpraca przebiegła bez zarzutu, a kontakt telefoniczny i mailowy nie sprawiał żadnych trudności. :)
Robert
Robert
2022-01-27
Bardzo profesjonalna obsługa . Pan Mateusz jest osobą o ogromny doświadczeniu w dziedzinie finansów którym jest w stanie sprostać każdym wymaganiom klienta. Szczerze polecam .
Izabela Kalita
Izabela Kalita
2022-01-12
Bardzo polecam zarówno Pana Mateusza, jak i Panią Elizę. Pełen profesjonalizm, załatwienie sprawy ekspresowo w porównaniu do poprzedników, punktualność, rzetelność. Zasłużone 5 gwiazdek.
Aleksandra Kaczorowska
Aleksandra Kaczorowska
2021-12-28
Z całego serca polecamy współpracę z p. Mateuszem- bardzo profesjonalny w swoim fachu, szybko reaguje na daną sytuację, pomocny. Dzięki Niemu udało Nam się dostać kredyt mimo, że oboje z mężem już dawno w to zwątpiliśmy przez serię niefortunnych zdarzeń podczas procesów kredytowych! Bardzo polecamy!!!
Ania Pawlak
Ania Pawlak
2021-12-27
Pełen profesjonalizm, cierpliwość, ogromne doświadczenie i wysoka kultura osobista to tylko kilka zalet Pana Mateusza. Jest to doradca finansowy zdecydowanie godny polecenia.
więcej opinii

Wyróżniają mnie:

  • duże doświadczenie w branży – na rynku funkcjonuję od 2008 r, uruchomiłem ponad 900 kredytów hipotecznych na łączną sumę ponad 365 MLN PLN,

  • wysoka i powtarzalna jakość świadczonych usług poparta 5 tytułami eksperta roku, w największej firmie zrzeszającej ekspertów finansowych w Polsce,

  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,

  • umiejętność pomocy w nawet najbardziej złożonych sprawach(nietypowe źródła dochodów, nietypowe nieruchomości, specyficzna sytuacja klienta itp.itd),

  • wysoki poziom merytoryczny – biegłość w rozwiązaniach dostępnych na rynku,

  • ułożony i transparentny proces kredytowy,

  • responsywność, komunikatywność i ciągły kontakt z klientem.

Umów się na spotkanie

Kontakt