MATEUSZ DYRDA

EKSPERT FINANSOWY SPECJALIZUJĄCY SIĘ W KREDYTACH HIPOTECZNYCH I FIRMOWYCH

Ekspert roku 2012 – kredyty

Ekspert roku 2013 – kredyty

Ekspert roku 2015 – kredyty

Ekspert roku 2017 – kredyty

Ekspert roku 2019 – kredyty

Trafiając do mnie mają Państwo pewność, że współpracują Państwo z ekspertem finansowym (potocznie zwanym doradcą kredytowym z bardzo dużym doświadczeniem, prezentującym wysoką jakość świadczonych usług, a nie z jednym z wielu anonimowych ekspertów finansowych dostępnych na rynku.

Sprawdź także mój profil i moje opinie w serwisie ktoryekspert.pl

Mateusz Dyrda

100% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!

Paweł Mackiewicz
Paweł Mackiewicz
2024-03-26
Chciałbym jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować Panu Mateuszowi za pomoc i wsparcie przy uruchomieniu kredytu. Na każdym etapie składania wniosków mieliśmy świetny kontakt. Otrzymaliśmy z żoną fachową pomoc i doradztwo. Pan Mateusz rewelacyjnie odczytuje potrzeby klienta. Ma ogromne pokłady empatii i cierpliwości do tego posiada wachlarz szerokiej wiedzy. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dlatego jeśli ktoś nie miał do czynienia z kredytami bądź miał ale ma z tym związane przykre doświadczenia to zgłościę się do Pana Mateusza, a na 100% się nie zawiedziecie. Jako osoba mająca doświadczenie w pracy z klientem mogę śmiało stwierdzieć, że Pan Mateusz wykonuje swoję obowiązki na najwyższym możliwym poziomie. Panie Mateuszu, życzę samych dalszych sukcesów i na pewno do Pana wrócimy!
Olga Piotrowska
Olga Piotrowska
2024-03-25
Serdecznie polecam usługi Pana Mateusza, który pomógł nam przejść przez cały proces oraz przygotował najlepsze dla nas oferty kredytowe. Spotkania mijały w miłej i swobodnej atmosferze, a Pan Mateusz cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania. :)
Wojciech Ziolkowski
Wojciech Ziolkowski
2024-03-24
Absolutnie zasłużone 5 gwiazdek. Pan Mateusz to świetny doradca kredytowy. Cechuje go bardzo wysoki poziom profesjonalizmu oraz kultury osobistej. Posiada również ogromną wiedzę w obszarze kredytów i jest niezwykle cierpliwy (zawsze odpowie na każde pytanie). Doceniam również elastyczne podejście i godziny pracy. W bardzo spokojny sposób przeprowadził nas przez cały proces kredytowy od początku do końca, często wyprzedzając życzenia analityków bankowych i dbając o to, byśmy byli na bieżąco informowani o postępach. Polecam usługi Pana Mateusza każdemu. Współpraca z Nim to była czysta przyjemność.
Mateusz Pestka
Mateusz Pestka
2024-03-10
Pan Mateusz jest bardzo cierpliwym człowiekiem z ogromną wiedzą. Z wielkim zaangażowaniem prowadził mój proces otrzymania kredytu hipotecznego. Zawsze był gotów odpowiedzieć na każde moje pytanie. Serdecznie polecam!
arek fijak
arek fijak
2024-03-08
Świetna, dobrej jakości usługa. Zawsze można liczyć na pomoc. Polecam!
Agnieszka Gosek
Agnieszka Gosek
2024-03-07
Bardzo serdecznie dziękujemy p. Mateuszowi Dyrdzie za współpracę i wszelką okazaną pomoc przy uruchamianiu kredytu hipotecznego. Pan Mateusz posiada szeroką wiedzę w przedmiotowym zakresie, jest osobą sumienną, skrupulatną, dokładną, a przy tym cechującą się wysoką kulturą osobistą. Mogliśmy liczyć na jego wsparcie i natychmiatiwą reakcję na każdym etapie wspolpracy. Z czystym sumieniem polecamy
kamil zagrodnik
kamil zagrodnik
2024-03-07
Ogromne doświadczenie, zaangażowanie i nieoceniona pomoc w otrzymaniu kredytu, polecam
Artyom Vaskanian
Artyom Vaskanian
2024-03-06
Zdecydowanie polecam, bardzo rzetelny Pan. Wszystko wyjaśni, pomoże i sprawdzi, żeby proces uzyskania kredytu był łatwy i skuteczny.
Paula Paradecka
Paula Paradecka
2024-03-03
Współpraca z Panem Mateuszem przebiegła bez zarzutu na każdym jej etapie. Podczas całego procesu dopinania formalności związanych z kredytem, mimo ogromnego obłożenia związanego z trwającym programem BK2%, Pana Mateusza wyróżniał pełen profesjonalizm, uporządkowana wiedza, zaangażowanie oraz miły i szybki kontakt.
Justyna Fijałkowska
Justyna Fijałkowska
2024-03-01
Pan Mateusz bardzo mi pomógł z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Do sprawy podszedł indywidualnie, udzielał dobrych rad oraz odpowiadał wyczerpująco na każde zadane pytanie. Kontakt z Panem Mateuszem oceniam bardzo dobrze, odpowiadał bardzo szybko na wiadomości e-mail, sms i zawsze oddzwoniał. Z czystym sumieniem polecam :)
więcej opinii

Wyróżniają mnie:

  • duże doświadczenie w branży – na rynku funkcjonuję od 2008 r, uruchomiłem ponad 900 kredytów hipotecznych na łączną sumę ponad 365 MLN PLN,

  • wysoka i powtarzalna jakość świadczonych usług poparta 5 tytułami eksperta roku, w największej firmie zrzeszającej ekspertów finansowych w Polsce,

  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,

  • umiejętność pomocy w nawet najbardziej złożonych sprawach(nietypowe źródła dochodów, nietypowe nieruchomości, specyficzna sytuacja klienta itp.itd),

  • wysoki poziom merytoryczny – biegłość w rozwiązaniach dostępnych na rynku,

  • ułożony i transparentny proces kredytowy,

  • responsywność, komunikatywność i ciągły kontakt z klientem.

Umów się na spotkanie

Kontakt