W związku ze zmianami wysokości stóp procentowych a także sytuacją na rynkach ekonomicznych i gospodarczych, część banków wprowadza zmiany w wysokości oprocentowania swoich kredytów hipotecznych. Tym samym, od 05.05.2022 r. Santander wprowadzi nowe warunki cenowe dla kredytów i pożyczek hipotecznych opartych o okresowo stałą stopę.

Zmiana oprocentowania stałego w kredytach Santander od 05.05.2022

Wprowadzenie nowych stawek oprocentowania stałego na 5 lat.

Nowe stawki oprocentowania stałego na 5 lat dla nowo udzielanych kredytów

Kredyt mieszkaniowy

Zmiana oprocentowania stałego w Santander od 05.05.2022

Pożyczka hipoteczna

Zmiana oprocentowania stałego w Santander od 05.05.2022

 

Powyższe stawki marż podstawowych nie zawierają żadnych obniżek z tytułu produktów dodatkowych.

Przypominamy

  • dla wniosku o pierwszy kredyt zabezpieczony na danej nieruchomości – marża lub stopa stała jest ustalana w oparciu o właściwy przedział LTV;
  • dla wniosku o drugi lub kolejny kredyt zabezpieczony na danej nieruchomości – marża lub stopa stała jest ustalana w oparciu o właściwy przedział TLTV.

 

Jeśli nie jesteś pewny jaki kredyt wybrać – czy z oprocentowaniem stałym czy zmiennym – a jesteś na etapie poszukiwania finansowania na zakup nieruchomości, umów się na spotkanie z doświadczonym ekspertem kredytowym w Warszawie. Pomogę Ci przejść przez skomplikowane formalności i wspólnie wybierzemy jedną z wielu ofert bankowych dostępnych na rynku. Zapraszam do współpracy!

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!