Program MDM – Mieszkanie dla Młodych

W związku z pytaniami dotyczącymi styczniowego naboru w programie „Mieszkanie dla Młodych”, BGK opublikował  listę najczęściej zadawanych pytań warz z odpowiedziami:

https://www.bgk.pl/files/public/Pliki/news/Aktualnosci/2018/2018_01_25_Mieszkanie_dla_mlodych_QA.pdf

Dzięki tej liście dowiecie się jak taki kredyt funkcjonuje, jakie warunki trzeba spełniać a także jak długo program ten będzie jeszcze aktualny. Mieszkanie Dla Młodych to wsparcie osób rozpoczynających swoją pierwszą przygodę z zakupem nieruchomości i kierowany jest do osób będących na początku swojej ścieżki kariery.

Jeśli potrzebowałbyś całkowicie bezpłatnego wsparcia w ocenie Twojej zdolności kredytowej, rozeznania się w ofercie banków oraz pomocy w przeprocesowaniu wniosku kredytowego i dokumentacji – zapraszam do kontaktu! Umówmy się na spotkanie i przejdźmy przez to razem!

ZAPRASZAM!

Ekspert Kredytowy – Mateusz Dyrda – Czterokrotnie nagrodzony tytułem „Eksperta Kredytowego Roku Open Finance” – potocznie nazywany doradcą kredytowym.

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!