W związku z dynamiczną sytuacją na rynku kredytowym, ostatnimi zmianami  wysokości stóp procentowych, reagują także baki. Od dnia 19.04.2022r. mBank wprowadzi nowe, podwyższone stawki oprocentowania stałego dla nowo składanych wniosków.

Na stronie mBanku w zakładce Umowy, regulaminy, cennik, „Oprocentowanie stałe” zamieszczona jest informacja o terminie obowiązywania ceny. Informacje dostępne są tutaj: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-hipoteczne/chce-kredyt-hipoteczny/?kampania=kategoria

Hipoteka mBank – oprocentowanie stałe, nowe warunki – od 19.04.2022

Nowa cena okresowo stałego oprocentowania dla wniosków składanych o kredyt od 19.04.2022r.

Hipoteka mBank - oprocentowanie stałe, nowe warunki

Oprocentowanie okresowo stałe dla obecnych kredytobiorców

Oprocentowanie okresowo stałe dla obecnych klientów ustalane jest nadal indywidualnie w oparciu o marżę kredytu oraz koszty jakie bank musi ponieść by zabezpieczyć ryzyko związane z tą ofertą. Od 19.04.2022r. dla nowo składanych wniosków o konwersję kredytu (ze zmiennej na okresowo stałą stopę), bank będzie uwzględniał wyższe koszty, które wynikają m.in. ze stopy bazowej dla kredytów 5 letnich IRS (Interest Rate Swap).

 

Jeśli nie wiesz na które rozwiązanie się zdecydować – kredyt z oprocentowaniem stałym czy zmiennym – nie znasz swojej zdolności kredytowej, a jesteś właśnie na etapie poszukiwania finansowania na zakup wymarzonej nieruchomości, skontaktuj się ze mną. Jako doradca / ekspert kredytowy, chętnie spotkam się z Tobą w Warszawie i pomogę podjąć najlepszą decyzję. Zapraszam do współpracy!

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!