Nowe oprocentowanie kredytów hipotecznych ze stałą stopą procentową od 01.06

Z dniem 01.06 Santander obniża oprocentowanie dla kredytów i pożyczek hipotecznych ze stałą stopa procentową na 5 lat. Oprocentowanie w zależności od profilu klienta (wewnętrzny/zewnętrzny) i LTV będzie wynosiło od 2,95% do 4,05%.

Wysokość marży po zakończeniu okresu stopy stałej ustalana jest zawsze na podstawie tabeli marż dla klientów Select zgodnie z siatką dla klienta wewnętrznego lub klienta zewnętrznego, podniesionej o 0,2 p.p.

 

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Nie wiesz jak się za to zabrać, czy masz odpowiednią zdolność kredytową oraz który bank będzie oferował Ci najlepsze warunki kredytowania? Pamiętaj że zawsze możesz liczyć na pomoc Eksperta Kredytowego (Doradcy Kredytowego), który całkowicie bezkosztowo przeprowadzi Cię przez procedurę porównania ofert bankowych oraz pomoże we wszystkich formalnościach. Zapraszam do kontaktu!

 

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!