Brak możliwości finansowania klientów zewnętrznych na 90% LTV.

Z dniem 03.06.2020 Santander wprowadza brak możliwości finansowania klientów zewnętrznych(tj. nie będących klientami banku) z wkładem mniejszym niż 20%.

Oznacza to, że z rynku znika kolejna ogólnodostępna oferta umożliwiająca finansowanie kredytem hipotecznym do 90% wartości nieruchomości a tym samym kredyt z 10% wkładem własnym staje się coraz mniej dostępny.

 

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Nie wiesz jak się za to zabrać, czy masz odpowiednią zdolność kredytową oraz który bank będzie oferował Ci najlepsze warunki kredytowania? Pamiętaj że zawsze możesz liczyć na pomoc Eksperta Kredytowego (Doradcy Kredytowego), który całkowicie bezkosztowo przeprowadzi Cię przez procedurę porównania ofert bankowych oraz pomoże we wszystkich formalnościach. Zapraszam do kontaktu!

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!