mBank: wczoraj wszedł w życie nowy Regulaminy promocji dla kredytu hipotecznego, który obowiązuje od 18.11.2021r. do 12.12.2021r. W tym czasie warto zainteresować się ofertą kredytową mBanku, jako iż nowe warunki mogą okazać się atrakcyjne dla osób szukających finansowania nieruchomości.

Nowa promocja kredytów hipotecznych mBanku do 12 grudnia 2020

Zmiany w stosunku do poprzedniej promocji:

  • Obniżka warunków cenowych.

Oto przykłady nowych warunków dla różnych grup klientów:

Warunki cenowe dla klienta Intensive w oprocentowaniu zmiennym:

promocja kredytow mbank

 

Warunki cenowe dla klienta Active w oprocentowaniu zmiennym:

promocja kredytow mbank1

Warunki cenowe dla pozostałych klientów w oprocentowaniu zmiennym:

promocja kredytow mbank2

 

Jeśli zainteresowała Cię nowa oferta mBanku, rozglądasz się za kredytem hipotecznym i chciałbyś dowiedzieć się więcej – skontaktuj się ze mną. Jako profesjonalny ekspert / doradca kredytowy sprawdzę Twoją zdolność kredytową, znajdziemy najlepszy model kredytowania – nawet jeśli Twój dochód pochodzi z działalności gospodarczej lub umowy zlecenie / o dzieło.

Posiadam też pełną wiedzę na temat programu „Mieszkanie bez wkładu”, który rusza od drugiego kwartału  2022 roku wraz z „Polskim Ładem”.

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!