Od 1 grudnia 2021 roku rusza nowy cennik kredytów hipotecznych i pożyczek, który będzie obowiązywał w banku Millenium do odwołania. Dlatego jeśli jesteś na etapie poszukiwania finansowania swojej przyszłej nieruchomości, zapoznaj się z poniższymi tabelami opłat – być może nowa oferta Millenium będzie dla Ciebie atrakcyjna.

 

Millenium obniża oprocentowanie okresowo stałe w kredytach hipotecznych

Zmianie, obniżeniu uległo oprocentowanie okresowo stałe, którego wysokość jest zależna od poziomu LTV.

Stawka WIBOR 3M uległa zmianie, podwyższeniu i wynosi 2,06%

 

Zwracamy uwagę na zmniejszenie różnicy pomiędzy oprocentowaniem stałym i zmiennym. Może to być ważne dla Was przy podejmowaniu decyzji o wyborze oprocentowania (jeśli nie wiesz czy wybrać kredyt ze stałym lub zmiennym oprocentowaniemskontaktuj się zemną)

kredyty w Millenium

 

Oprocentowanie Kredytu Konsolidacyjnego (udział kwoty na cel niemieszkaniowy stanowi powyżej 30% kwoty kredytu):

  • w części kredytu przeznaczonej na cel mieszkaniowy – stosowana jest marża/oprocentowanie okresowo stałe dla Kredytu Hipotecznego
  • w części kredytu przeznaczonej na cel niemieszkaniowy – stosowana jest marża/oprocentowanie okresowo stałe dla Pożyczki Hipotecznej
  • w przypadku łączenia celów mieszkaniowych i niemieszkaniowych w ramach jednej umowy kredytu stosowana jest marża średnioważona / oprocentowanie okresowo stałe średnioważone.

 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta i chciałbyś dowiedzieć się więcej – lub szukasz wciąż rozwiązania idealnego dla siebie i chciałbyś poznać oferty innych banków, skontaktuj się ze mną! Jako doświadczony ekspert / doradca kredytowy, chętnie spotkam się z Tobą w moim biurze w Warszawie i wspólnie sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz chętnie odpowiem na wszystkie pytania – całkowicie bezpłatnie!

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!