Jeśli po ostatnich promocjach kredytowych w mBanku oraz w Alior Banku wciąż nie udało Wam się podjąć decyzji o wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowania swojej przyszłej nieruchomości, być może informacja, że od 1 grudnia 2021 r. będzie obowiązywała nowa oferta na kredyty mieszkaniowe w Pekao S.A. – zachęci Was do kontaktu i pomoże przyspieszyć podjęcie tej decyzji.

 

Grudniowa oferta specjalna kredytów mieszkaniowych w Pekao S.A.

 

Oferta specjalna obowiązuje od 1 grudnia 2021 roku – do końca stycznia 2022 i zakłada niższe marże  na kredyty hipoteczne zaciągane w tym okresie. Szczegóły nowej promocji przedstawione są w tabeli poniżej:

Promocja kredytow Pekao S.A.

 

 

ad.1 – w celu wyliczenia wysokości wskaźnika LTV przyjmuje się wartość nieruchomości określoną na etapie analizy wniosku o kredyt;

ad. 2 – marża podstawowa stosowana dla kredytów, dla których wskaźnik LTV wynosi powyżej 80%, od momentu gdy wskaźnik LTV osiągnie poziom 80% lub niżej;

 

Dla kredytów, dla których LTV, zgodnie z umową o kredyt mieszkaniowy („umowy o kredyt”), w momencie udzielania będzie wynosić powyżej 80%, do czasu gdy wskaźnik LTV osiągnie poziom 80% lub niżej, marża wynosi: · 2,75% w Ofercie z CPI z prowizją 1,25% – lub 2,80% w Ofercie z CPI z prowizją 0% oraz 2,90% w Ofercie bez CPI.

Po osiągnięciu poziomu LTV 80% i niżej marża będzie obniżana do poziomu marży podstawowej (określonej odpowiednio w Tabeli nr 1 lub 2 w sekcji dotyczącej wysokości marży podstawowej dla LTV w przedziale od 80,01% ).

Marża podstawowa określona w Tabeli nr 1 i 2 może zostać obniżona o 0,05 punktu procentowego (p.p.) dla klientów, którzy w czasie obowiązywania niniejszej Oferty ale przed podpisaniem umowy o kredyt zawarli umowę PEX na spłatę zobowiązań w innych bankach na kwotę min. 10.000 zł.

 

Potrzebujesz pomocy z kredytem hipotecznym?

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, lub potrzebujesz pomocy w lepszym zrozumieniu realnych kosztów i warunków kredytu w Twoim przypadku – skontaktuj się ze mną. Jako ekspert / doradca kredytowy chętnie odpowiem na Twoje pytania i pomogę Ci przebrnąć przez całą procedurę – od analizy Twojej zdolności kredytowej – po pomoc w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów – całkowicie bezpłatnie.

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!