Jeśli tak wyszło, że rozglądasz się za kredytem hipotecznym właśnie teraz – lub specjalnie czekałeś z tą decyzją do końca roku – nie ma to znaczenia, bo może się okazać że załapiesz się na specjalną ofertę kredytów hipotecznych, która będzie obowiązywała w banku Pekao S.A. od 1 do 30 listopada 2021.

Nowa oferta kredytów hipotecznych Pekao S.A. w listopadzie

Oferta na kredyty mieszkaniowe nr 4F/OS/2021 , bo tak poetycko nazywa się ta akcja, to głównie nowe niższe marże i zmiana kilku innych warunków. Zmiany względem standardowej oferty banku wyglądają następująco:

 • niższa o 0,05 p.p. marża w przedziale do 80% LtV z prowizją 0%
 • niższa o 0,10 p.p. marża w przedziale od 80,01% LtV z prowizją 0%
 • niższa o 0,05 p.p. marża w przedziale od 80,01% LtV w ofercie z prowizją
 • włączenie oferty EKO Kredytu mieszkaniowego z dodatkową obniżką do marży podstawowej o 0,05p.p. (tylko dla domów, z LtV do 80%)
 • usunięcie warunku obniżenia marży dla zakupu polisy na życie z oferty banku.

 

Co nowego w listopadowej ofercie kredytowej Pekao S.A.?

Od 1 listopada dla nowych wniosków nie będzie już w ofercie ubezpieczenia na życie Allianz. Do czasu wprowadzenia nowych rozwiązań w zakresie ubezpieczenia na życie do oferty banku, w sytuacji gdy ubezpieczenie na życie jest wymagane, klient musi zawrzeć umowę ubezpieczenia korzystając z ofert dostępnych na rynku.

 

W ofercie tej pojawia się także warunek EKO dla kredytów mieszkaniowych.

Jednocześnie informujemy, że dzień bezpośrednio poprzedzający datę wejścia w życie niniejszej Oferty jest ostatnim dniem obowiązywania dotychczasowej oferty specjalnej nr 2N/OS/2021 „EKO – Kredyty”.

EKO Kredyt mieszkaniowy to:

 • niższa marża o 0,05 p.p.
 • obowiązuje dla wniosków z LtV do 80%
 • tylko dla domów będących przedmiotem zabezpieczenia

Aby skorzystać z niższej marży wystarczy 1 z 3 wymienionych EKO rozwiązań:

 • kolektory słoneczne
 • panele fotowoltaiczne
 • pompy ciepła

 

WAŻNE:

Przy kredycie hipotecznym: nabywana nieruchomość musi być wyposażona w ww. instalacje – potwierdzone na podstawie kontroli, operatu szacunkowego.

Przy kredycie budowlano-hipotecznym: ww. instalacje muszą być ujęte kosztorysie prac budowlanych lub kosztorysie na roboty remontowe oraz pozytywnej weryfikacji kosztorysu przez bank.

 

Zapraszam do kontaktu – jako profesjonalny ekspert / doradca kredytowy sprawdzę Twoją zdolność kredytową, znajdziemy najlepszy model finansowania – nawet jeśli Twój dochód pochodzi z działalności gospodarczej lub umowy zlecenie / o dzieło.

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!