15 listopada ING wprowadza nową ofertę kredytów hipotecznych „Najlepiej na swoim” w dwóch wariantach cenowych. Jeśli przed Tobą właśnie proces decyzyjny i zastanawiasz się ofertę którego banku sprawdzić w pierwszej kolejności, być może ING powinno znaleźć się na Twojej liście. Oto warunki nowej oferty.

Kredyt ING najlepiej na swoim

 

Najlepiej na swoim – nowy kredyt hipoteczny od ING – warunki:

  • Obowiązuje od 15 listopada do 13 grudnia
  • Kwota 100.000 do 1 500.000 PLN
  • Rachunek osobisty z wpływami 2 000 PLN
  • Ubezpieczenie na życie
  • System bankowości Internetowej oraz nowy warunek: Zgoda na weryfikacje behawioralną.

Czym jest weryfikacja behawioralna?

Jest to mechanizm, który pomaga chronić pieniądze użytkowników Mojego ING. Polega on na weryfikacji przez system tego, jakie działania i zachowania w systemie są dla klienta charakterystyczne. Wszystko to po to, by móc go lepiej identyfikować i zapewnić większy poziom bezpieczeństwa.

Szczegóły znajdziecie na stronie ING, pod tym linkiem.

 

Co dalej z „Ekokredytem hipotecznym” ING?

Dodatkowo przedłużymy ofertę „Ekokredytu hipotecznego” na nowych warunkach cenowych. Będzie obowiązywać do 15 listopada do 9 stycznia 2022.

Kredyt ING najlepiej na swoim

 

Zapraszam do kontaktu – jako profesjonalny ekspert / doradca kredytowy sprawdzę Twoją zdolność kredytową, znajdziemy najlepszy model finansowania – nawet jeśli Twój dochód pochodzi z działalności gospodarczej lub umowy zlecenie / o dzieło.

Posiadam też pełną wiedzę na temat programu „Mieszkanie bez wkładu”, który rusza od drugiego kwartału 2022 roku wraz z „Polskim Ładem”.

 

 

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!