Alior Bank rusza z nowymi warunkami promocji na kredyty hipoteczne pod nazwą „Megahipoteka”. Promocja dotyczy kredytów hipotecznych „Własne M w wielkim mieście” i obowiązuje do 31 marca 2022. Sprawdź czy opisane poniżej warunki są dla Ciebie atrakcyjne i być może przyspieszą Twoją decyzję o zakupie własnej nieruchomości.

 

Megahipoteka w Alior Banku – nowe warunki promocji

 

Co się zmieniło i jakie są aktualne warunki promocji?

 • Alior Bank podwyższył maksymalną kwotę z 700 KPLN do 1 MPLN
 • Została rozszerzona dostępność oferty o Sopot i Gdynię
 • Zostały rozszerzone cele o mix – zakup nieruchomości +  remont/ wykończenie

 

Najważniejszymi atrybutami oferty promocyjnej są atrakcyjne warunki cenowe:

 

W wariancie z prowizją 1% i ubezpieczeniem na życie:

 • marża 1,85 % dla LTV<80%
 • marża 2,05% dla LTV >=80%,

 

W wariancie w prowizją 2%:

 • marża 2,4 % dla LTV <80%
 • marża 2,6% dla LTV >=80%

 

Wymienione powyżej marże nie podlegają dalszym podwyższeniom za scoringi.

 

Megahipoteka w Aliorze – najważniejsze informacje

 

Do kogo skierowana jest promocja?

Do Klientów, którzy najpóźniej w dniu zawarcia umowy:

 • będą posiadaczami rachunku KJO (oferta z prowizja) – minimum jeden z kredytobiorców
 • będą posiadaczami rachunku KJO oraz złożą deklarację przystąpienia do ubezpieczenia na życie (oferta z ubezpieczeniem) – minimum jeden z kredytobiorców

W obydwu przypadkach, w okresie kredytowania, Klient musi zapewnić wpływy na rachunek 1500 zł oraz dokonywać miesięcznie minimum 3 transakcji płatniczych.

Cel kredytowania objęty promocją

 • cel związany z nabyciem domu lub lokalu mieszkalnego (wraz z miejscem postojowym/parkingowym, garażem o ile dotyczy) lub,
 • cel związany z nabyciem domu lub lokalu mieszkalnego (wraz z miejscem postojowym/parkingowym, garażem o ile dotyczy) oraz  wykończeniem/wyremontowaniem tego domu lub lokalu mieszkalnego,
 • w którym dom lub lokal mieszkalny, o których mowa powyżej, są przedmiotem kredytowania oraz zabezpieczenia, oraz są położone w granicach administracyjnych miast: Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź, Poznań, Sopot, Szczecin, Warszawa lub Wrocław.

O jakie kwoty kredytu możesz się ubiegać?

– Od 100 000 PLN do 1 000 000 PLN w walucie PLN.

Jaki jest wymagany udział własny?

Wkład własny przy kredycie jest standardowy, zgodnie z obowiązującymi regulacjami.

Jakie są akceptowalne źródła dochodu?

– Dochody z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony, kontrakt menedżerski lub emerytury/renty lub mix tych źródeł. Warunek dotyczy wszystkich kredytobiorców.

Co w przypadku, gdy klient uzyskuje dochody z innych źródeł niż tylko wymienione powyżej?

– Jeżeli do zdolności kredytowej wystarczą tylko dochody akceptowalne w promocji i inne źródła nie będą szczegółowo weryfikowane i wliczane do dochodu netto – klient spełnia warunki promocji

Czy doradca może złożyć wniosek w promocji?

– Tak.

W jakim okresie obowiązuje promocja?

– Do 31.03.2022 – liczy się data złożenia przez Klienta deklaracji przystąpienia do promocji. Szczegóły zawarte są w regulaminie promocji.

 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, posiadasz konto w Alior banku i po zapoznaniu się z warunkami nie stwierdzasz żadnych widocznych przeszkód, które mogłyby uniemożliwić przejście wstępnej weryfikacji – skontaktuj się ze mną. Jako profesjonalny ekspert / doradca kredytowy sprawdzę Twoją zdolność kredytową, znajdziemy najlepszy model finansowania – nawet jeśli Twój dochód pochodzi z działalności gospodarczej lub umowy zlecenie / o dzieło.

Posiadam też pełną wiedzę na temat programu „Mieszkanie bez wkładu”, który rusza od drugiego kwartału 2022 roku wraz z „Polskim Ładem”.

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!