Wielkimi krokami zbliżamy się do startu programu „Mieszkanie bez wkładu” Polskiego Ładu, ale zanim program ruszy, warto sprawdzić także aktualne promocje na kredyty hipoteczne, jakich z początkiem roku na rynku wiele. Dziś przedstawimy Wam nową ofertę Banku ING, który wprowadza dodatkową atrakcyjną cenowo „Wielką Wyprzedażą” kredytów hipotecznych, w dwóch wariantach cenowych:

Warunki oferty „Wyprzedaż kredytów hipotecznych” ING:

  • Obowiązuje od 22 lutego do 4 kwietnia
  • Kwota 100.000 do 1 500 000 PLN
  • Rachunek osobisty z wpływami 2 000 PLN
  • Ubezpieczenie na życie
  • System bankowości Internetowej
  • Zgoda na weryfikację behawioralną

Warunki dla stałej stopy procentowej prezentujemy na stronie:

https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny/oferty-i-oprocentowanie-stale

Przypominamy, że za zakup ubezpieczenia nieruchomości w wariancie rozszerzonym za pośrednictwem banku, zostanie obniżona marża/ oprocentowanie kredytu o 0,05 p.p.

Szukasz dopasowanego do Ciebie kredytu hipotecznego? Zawsze też możesz skontaktować się ze mną – wspólnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, przejdziemy przez wszystkie wymagania nowego EKO kredytu i upewnimy się, czy Twoja nieruchomość spełnia niezbędne warunki. Jako doradca / ekspert kredytowy z wieloletnim doświadczeniem, pomogę Ci w doborze najkorzystniejszych rozwiązań finansowych – a wszystko to całkowicie bezpłatnie!

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!