W związku z ostatnimi wydarzeniami na rynku kredytów hipotecznych, podwyżkami stóp procentowych oraz wysokością inflacji, większość banków zmuszona jest zrewidować swoje warunki udzielania kredytów ze stałym oprocentowaniem. Taką też właśnie decyzję podjął bank Santander.

 

Od 19 kwietnia 2022 r. Santander zmieni oprocentowanie stałe na 5 lat dla kredytów mieszkaniowych i pożyczek hipotecznych.

 

Zmiana oprocentowania kredytów Santander

Wprowadzenie nowych stawek oprocentowania stałego na 5 lat.

 

Hipoteka Santander - zmiana oprocentowania stałego na 5 lat

 

Szukasz kredytu hipotecznego, ale nie poruszasz się biegle w świecie banków i finansów? Nie przejmuj się! Jako profesjonalny ekspert finansowy (doradca kredytowy) zapraszam Cię na spotkanie w Warszawie, na którym odpowiem Ci na wszystkie ważne dla Ciebie pytania: jaka jest twoja zdolność kredytowa, jaki kredyt wybrać: z oprocentowaniem stałym czy zmiennym, pomogę wybrać Ci najkorzystniejszą ofertę, przechodząc przez większość banków dostępnych na polskim rynku – a wszystko to całkowicie bezpłatnie!

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!