Od 28.02.2022 r. w banku zostanie wprowadzony nowy model Regulaminu promocji dla kredytu hipotecznego: Spełnij marzenia edycja 6 oraz Wymarzone m z okresowo stałym oprocentowaniem edycja 8.

Ważne zmiany w w promocji kredytowej mBanku

I. Z nowych Regulaminów promocji usunęliśmy tabelę z marżami/oprocentowaniem stałym przez 5 lat oraz przykłady reprezentatywne.

  • Regulamin będzie obowiązywał 3 miesiące (tj. od 28.02.2022r. do 30.05.2022r.), a warunki cenowe w trakcie jego trwania możemy zmienić w dół bądź w górę.
  • Informacje dotyczące aktualnej wysokości marży/ oprocentowania stałego w okresie promocji znajdziesz na stronie internetowej mBanku, w części dedykowanej ofercie kredytu hipotecznego.
  • Wysokość marży/oprocentowania stałego podane na stronie w trakcie trwania promocji mogą ulegać zmianie.
    Na 3 dni (robocze) przed wprowadzeniem nowych cen przekażemy informację na naszej stronie internetowej, do kiedy obowiązuje dotychczasowa cena.

 

Aktualne i historyczne marże obowiązujące dla tej promocji kredytu/pożyczki zawsze znajdziesz na stronie mBanku.

  • Jeśli chcesz skorzystać z marży/oprocentowania stałego aktualnie obowiązującego należy złożyć wniosek o kredyt/pożyczkę.

Wraz z wnioskiem przekażemy informację o wysokości marż* dla zmiennego oprocentowania kredytu/pożyczki lub o wysokości oprocentowania stałego oraz Formularz Informacyjny ważny 14 dni kalendarzowych.

*Informacja o wysokości marży/ informacja o wysokości oprocentowania stałego będzie zawierała wysokość marży z dnia złożenia wniosku o kredyt i według stawki, którą pokazujemy na naszej stronie internetowej.

II. Dla wniosków o zawarcie Umowy kredytowej przeznaczonych na nabycie/budowę spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu/domu oraz dla wniosków o zawarcie Umowy kredytowej, gdzie zabezpieczeniem będzie spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu rezygnujemy z podwyższenia marży o 2p.p.

UWAGA!

Zmiana dotyczy wyłącznie wniosków złożonych od 28.02.2022r. Nie ma możliwości zastosowania tej zmiany dla wniosków w procesie i kredytów już uruchomionych.

III. Nowa oferta cenowa będzie prezentowana na stronie w sekcji kredyty – kredyt hipoteczny – chcę wziąć kredyt hipoteczny.

mbank kredyty

 

W kredycie EKO dodatkowo obniżamy marżę promocyjną lub oprocentowanie promocyjne o 0,20p.p. w stosunku do podanych na stronie: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-hipoteczne/chce-kredyt-hipoteczny/ .

 

Od 28.02.2022 r. nowe warunki cenowe będą udostępnione na stronie: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-hipoteczne/chce-kredyt-hipoteczny/ .

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, lub potrzebujesz pomocy w lepszym zrozumieniu realnych kosztów i warunków kredytu w Twoim przypadku – skontaktuj się ze mną. Jako ekspert / doradca kredytowy chętnie odpowiem na Twoje pytania i pomogę Ci przebrnąć przez całą procedurę – od analizy Twojej zdolności kredytowej – po pomoc w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów – całkowicie bezpłatnie.

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!