Od 13 grudnia, klienci szukający dla siebie kredytowania nieruchomości, mogą skorzystać z oferty EKO przeznaczonej na zakup lokalu lub domu EKO oferowanej przez mBank.

 

EKO kredyt hipoteczny w mBanku – na czym polega nowa oferta?

Poprzez uruchomienie nowej oferty zakładającej jako element niezbędny rozwiązania pro-ekologiczne, mBank dołączył do grona banków, które uświadamiają klientów w zakresie korzyści płynących z wyższej efektywności energetycznej finansowanych nieruchomości.

Zobaczcie, dlaczego warto wziąć EKO kredyt hipoteczny w mBanku:

  • finansujemy dom, mieszkanie w bloku lub budynku jednorodzinnym z niskim zużyciem energii
  • 0% prowizji za udzielenie kredytu i częściową wcześniejszą spłatę
  • marża kredytu EKO zostanie dodatkowo obniżona o 0,20 p.p
  • najniższa marża to nawet 1,65% ( klient Intensive, LTV 80%)

 

Jak uzyskać niższe warunki cenowe z EKO kredytem mBanku?

Wystarczy, by kupowana nieruchomość spełniała poniższe kryteria, które zostaną potwierdzone w załączonym do wniosku Świadectwie Charakterystyki Energetycznej budynku (dla nieruchomości oddanej do użytkowania) lub w oświadczeniu o projektowanej Charakterystyce Energetycznej budynku (dla nieruchomości w budowie).

eko kedyt w mBanku

eko kedyt w mBanku

eko kedyt w mBanku

 

 

Wskaźnik EP – wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną określony w Świadectwie Charakterystyki Energetycznej lub Projektowanej Charakterystyce Energetycznej wyrażony w kWh/m2*rok.

Świadectwo Charakterystyki Energetycznej – dokument określający charakterystykę energetyczną budynku lub części budynku (lokalu) sporządzony zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej budynków.

Projektowana Charakterystyka Energetyczna – zbiór danych i wskaźników energetycznych budynku lub części budynku zawarty w jego projekcie budowlanym.

Oświadczenie developera – oświadczenie sporządzone na formularzu bankowym zawierające dane w zakresie projektowanej charakterystyki energetycznej budynku lub części budynku (lokalu).

 

Jeśli nie jesteś pewny czy Twoja nieruchomość spełnia niezbędne warunki, pod tym linkiem znajdziesz manual, który w prosty sposób pokaże Ci gdzie znaleźć wszystkie potrzebne dane w Świadectwie Charakterystyki Energetycznej budynku.

 

Zawsze też możesz skontaktować się ze mną – wspólnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, przejdziemy przez wszystkie wymagania nowego EKO kredytu i upewnimy się, czy Twoja nieruchomość spełnia niezbędne warunki. Jako doradca / ekspert kredytowy z wieloletnim doświadczeniem, pomogę Ci w doborze najkorzystniejszych rozwiązań finansowych – a wszystko to całkowicie bezpłatnie!

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!