Informujemy, że od 06.10.2022 r. mBank wprowadził 2 nowe promocje dla kredytu hipotecznego: ‘’Spełnij marzenia edycja 10’’ oraz ‘’Wymarzone m z okresowo stałym oprocentowaniem – edycja 12’’. W stosunku do poprzednich promocji nieznacznie wzrosły marże w oprocentowaniu zmiennym oraz nieznacznie wzrosło oprocentowanie w ofercie z oprocentowaniem stałym.

Szczegóły promocji oraz warunki finansowe w dalszej części tekstu.

2 nowe promocje na hipotekę w mBanku – co warto wiedzieć?

Regulaminy promocji będą obowiązywały od 6.10.2022r. do 30.11.2022r., a warunki cenowe w trakcie ich trwania mogą ulec zmienić w dół bądź w górę.

Dodatkowo, jeśli jesteś obecnym klientem banku to po złożeniu wniosku kredytowego marża/oprocentowanie okresowo stałe kredytu zostanie obniżone o 0,75p.p. w stosunku do marży promocyjnej podanej na stronie:

https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-hipoteczne/chce-kredyt-hipoteczny/

w zależności od wybranego wariantu.

Negocjacje:

Bank dopuszcza możliwość negocjacji tylko dla obecnych klientów banku, tj. dla wniosków w procesie złożonych po 1 września, dla których nie ma jeszcze wydanej decyzji kredytowej.

Negocjacje dotyczą wniosków z oprocentowaniem zmiennym.

promocja na kredyty mbank

AKTUALNE WARUNKI CENOWE OPROCENTOWANIE STAŁE – OD 06.10.2022

promocja na kredyty mbank

 

Jeśli zastanawiasz się nad zaciągnięciem kredytu hipotecznego, jesteś (lub nie :) klientem mBanku i chciałbyś możliwie najlepiej wykorzystać opcję negocjacji marży w tym produkcie – napisz do mnie. Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową, przejdziemy przez całą procedurę wspólnie – a co najważniejsze – współpraca z doradcą kredytowym (ekspertem kredytowym) jest całkowicie bezpłatna! Zapraszam do kontaktu!

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!