Planujesz zakup wymarzonej nieruchomości, ale zastanawiasz się w jaki sposób się za to zabrać? Czy nie zmarnujesz czasu i pieniędzy? Jak sobie poradzić ze wszystkimi formalnościami? Szukać na rynku wtórnym czy pierwotnym? Chcesz uniknąć nabrania się na zbyt wygórowaną cenę i czyhające pułapki? Próbujesz sam wszystko przeanalizować i przychodzi Ci na myśl skorzystanie z usług biura nieruchomości? Dowiedz się, jak dużo korzyści przyniesie podjęcie decyzji o nawiązaniu współpracy z pośrednikiem przy zakupie nieruchomości.

Bezpieczeństwo transakcji

Zadaniem doradcy do spraw nieruchomości jest przeprowadzenie klienta bezpiecznie przez cały proces zakupu nieruchomości. Niezwykle ważnym aspektem jest sprawdzenie i weryfikacja stanu prawnego nieruchomości tak, aby nie narazić się na komplikacje i straty np. gdy nieruchomość będzie zadłużona lub będą inni właściciele roszczący sobie prawo do kupowanej nieruchomości. Pośrednik jest w stanie dostrzec błędy, z których możemy sobie nie zdawać sprawy. Profesjonalny doradca zwróci uwagę na zapisy w umowie przedwstępnej i podpowie na które zwrócić szczególną uwagę, tak aby zabezpieczyły przed nieoczekiwanymi sytuacjami np. utratą wpłaconego zadatku. Warto zaznaczyć, że agencje są ubezpieczone na wysokie sumy pieniężne w razie gdyby z ich niedopatrzenia, bądź zaniechania, klientom została wyrządzona jakakolwiek szkoda materialna.

Korzystanie z usług pośrednika

Doradca dokładnie przeanalizuje preferencje i wymagania już podczas pierwszego spotkania  dot. lokalizacji, standardu, warunków finansowych oraz omówi sytuację rynkową i możliwości kupna. Następnie na podstawie zbadanych potrzeb poświęca maksymalnie dużo czasu, aby  wyszukać i dopasować ofertę zgodną z oczekiwaniami klienta.  Należy przy tym podkreślić, że doskonale zna rynek pierwotny i wtórny. Uzyskasz dostęp do wielu atrakcyjnych ofert nieruchomości, których nie znajdziesz sam w Internecie. Jak to działa? Do biura zwracają się właściciele nieruchomości przedstawiając swoje oferty. Pośrednik dokonuje ich wstępnej weryfikacji i stwierdza, czy pokrywają się z preferencjami jego klientów. Wystarczy jeden telefon, aby dowiedzieć się o okazjonalnej ofercie bez jej wcześniejszej publikacji.

 

Oszczędność czasu i pieniędzy

Wyszukanie wymarzonej oferty jest bardzo czasochłonnym procesem. W Warszawie średnia ilość ofert na najpopularniejszym portalu ogłoszeniowym to 20 000! Zlecenie tego komuś znaczenie oszczędzi nasz czas, który jest przecież najcenniejszy, który możemy wykorzystać na coś przyjemniejszego.

Jednym z głównych celów pośrednika jest dbałość o bezpieczeństwo interesów swojego klienta. Pośrednik spełni pomocną rolę podczas negocjowania ceny, ze względu na fakt, że wiele razy uczestniczył już w takich negocjacjach. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale mając obok siebie dobrego negocjatora, są w stanie zaoszczędzić naprawdę dużą sumę pieniędzy, a pośrednik dobrze znający rynek, jest w stanie użyć argumentów, które są w stanie przekonać nawet tych najbardziej opornych.

 

Usługi Doradcy ds. Nieruchomości, to niezwykła wygoda, na którą każdy z nas może sobie pozwolić. W dzisiejszych czasach żyjemy szybko i często nie zwracamy uwagi na szczegóły, a podczas kupna wymarzonej nieruchomości, to one odgrywają największą rolę. Warto powierzyć swoje plany i marzenia profesjonaliście, aby w niedalekiej przyszłości poczuć satysfakcję i radość z dobrze podjętej decyzji o zakupie.

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!