Informujemy, iż w styczniu obowiązywać będzie nowa oferta specjalna dla kredytów hipotecznych, przy celu mieszkaniowym, w PLN. Dlatego jeśli jesteś na etapie poszukiwania atrakcyjnych form finansowania Twojej przyszłej nieruchomości, to poza programem „Mieszkanie bez wkładu„, sprawdź też koniecznie wszystkie aktualnie obowiązujące promocje bankowe – w tym Megahipotekę od Alior Banku.

Megahipoteka – promocja kredytów hipotecznych od Aliora

Nowa promocja „megahipoteka” to zupełnie nowe warunki finansowe, które wynikają z obniżonych marż. W skrócie oferta przedstawia się następująco:

  • 1,7% przy ofercie z unż
  • 2,3% przy ofercie z prowizją

Bardziej rozbudowana tabela opłat i prowizji w Megahipotece:

Megahipoteka Alior Banku

 

Przy ofercie z ubezpieczeniem na życie PZU SA, ze składką jednorazową płatną z góry przez 5 lat dodatkowo obniżona zostaje prowizja do 0%.

Oferta obowiązuje dla wszystkich nowych procesów otwartych od 2022.01.04r.

 

Jeśli zatem zastanawiasz się czyta oferta jest dla Ciebie, lub też może zwyczajnie nie wiesz czy Twoja zdolność kredytowa po podwyżce stóp procentowych będzie wystarczająca na zaciągnięcie kredytu hipotecznegokoniecznie skontaktuj się ze mną. Jako doświadczony ekspert / doradca kredytowy chętnie pomogę Ci przejść przez skomplikowany proces wyboru najkorzystniejszej oferty kredytowej – oraz kompletowania wszystkich niezbędnych dokumentów. Wszystko to rzecz jasna całkowicie bezpłatnie.

Szukaj w serwisie

Najnowsze Case Study

Więcej CASE STUDY

Najnowsze Aktualności

Więcej Aktualności

Umów się na spotkanie z doradcą

Ekspert / Doradca Kredytowy
Mateusz Dyrda

Mateusz Dyrda

Ekspert kredytowy (Doradca kredytowy) pracujący na terenie Warszawy. Ekspert Roku: 2012, 2013, 2015, 2017, 2019. W branży od 2008 r. Zapraszam na spotkanie – współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna. Umów się na spotkanie już dziś!